Stypendia „Mysłowickiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkańców Mysłowic”

W dniu 14 listopada br. w budynku UM Mysłowice odbyła się uroczystość wręczenia młodzieży stypendiów w ramach „Mysłowickiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkańców Mysłowic”. Obecni byli prezydent miasta Mysłowice p. Edward Lasok, I z-ca prezydenta p. Grzegorz Brzoska, naczelnik Wydziału Edukacji p. Aleksandra Żołna, rodzice i krewni laureatów oraz, rzecz jasna, sami zainteresowani.
Dwoje spośród naszych uczniów otrzymało stypendia w dziedzinie naukowej – Joanna Wiśniewska z kl. VIII i Wojciech Kajfosz z kl. III gimnazjalnej. Joasi i Wojtkowi, a także ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!