Film „The Box From the Past”

Film „The Box From the Past” powstał w ramach projektu gimnazjalnego, którego opiekunem była nauczycielka j. angielskiego Marta Olszewska. Zespół tworzyli uczniowie kl. IIb: Sonia Olszewska,  Wiktor Piwowarczyk, Jan Goj i Bartosz Biwejnis, wspierani przez kolegów z innych klas gimnazjum: Paulinę Malinowską (Iib), Oskara Włokę (IIa),  Patryka Włoska (IIIa) i Michała Warzechę (IIIa). Michał nie tylko wcielił się w rolę Dyrektora Szkoły, ale także służył nieocenioną pomocą jako operator kamery, dźwiękowiec i montażysta w jednym.

Uczniowie samodzielnie stworzyli scenariusz filmu, zorganizowali casting do ról drugoplanowych, zmierzyli się z tłumaczeniem ról na język angielski i poznali trud pracy reżysera. Ich wielogodzinna praca oraz wielkie zaangażowanie na każdym etapie realizacji projektu są godne zauważenia.

Teraz macie okazję zapoznać się z efektami ich pracy. Zapraszamy na seans.

Film „The Box From the Past”

Posted in Aktualności, Wpisy.