Yes, we can!

25 kwietnia uczniowie klasy VII uczestniczyli w niecodziennej lekcji języka angielskiego, podczas której prezentowali swoje autorskie nagrania zawierające instruktaż użycia i możliwości zastosowania różnych sprzętów domowych. Po projekcji uczniowie oceniali każdy film, wskazując na jego mocne strony, a także korygowali wychwycone błędy i nieścisłości.

Siódmoklasiści kolejny raz dowiedli, że lubią mierzyć się z wyzwaniami, umieją wyznaczać cele i mają pomysł na ich realizację. Atmosfera panująca na tej lekcji to najlepszy dowód na to, że skuteczna nauka i dobra zabawa mogą (i powinny) iść w parze.

Poniżej prezentujemy filmy autorstwa Amelii Paradowskiej, Agaty Spis, Barbary Saternus oraz Joanny Wiśniewskiej.

Film Barbary Saternus

Film Amelii Paradowskiej