Zielona Szkoła dla uczniów klas drugich i trzecich w Darłówku

28 uczniów naszej szkoły w dniach 5 – 14 czerwca pojechało do Darłówka na „Zieloną szkołę”. Uczniowie nabierali sił, oddychali jodem, a także uczyli – najczęściej w czasie poglądowych zajęć przyrody i ekologii. Nie zabrakło atrakcji niedostępnych w Mysłowicach: rejs statkiem u brzegów Kołobrzegu, rejs tramwajem wodnym do Darłowa.

A także edukacji w ramach zajęć ekologicznych „Przyroda bez tajemnic, wycieczek krajoznawczych do Kołobrzegu, Darłowa. Był także seans teatralny „Morska opowieść” w wykonaniu zespołu „Teatru Krokodyl” z Poznania, „Impreza Piracka”  i mini planetarium „Gwiezdny Teatr”.

Nasza „Zielona Szkoła” została dofinansowana kwotą 6 560 zł przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Serdecznie dziękujemy!