Wycieczka do Krakowa

Dnia 17.11 uczniowie klasy 6 i reprezentantki klasy 7 wzięli udział w ciekawej wyprawie do Krakowa, gdzie odwiedzili 3 miejsca:

1. Żywe Muzeum Obwarzanka – tam poznali historię tego smacznego symbolu Krakowa, dowiedzieli się jak robi się obwarzanki, po czym sami je mogli przygotować i skosztować swoich wypieków.

2. Radio RMF MAXXX – tam uczniowie sprawdzili na czym polega praca w stacji radiowej, jako pierwsza grupa ze Śląska, zobaczyli nowe studio RMFu oraz byli świadkami audycji na żywo, prezentującej najważniejsze fakty ze świata i Polski.

3. Centrum Edukacji Lotniczej – młodzież zobaczyła odloty kilku samolotów, po czym wzięła udział w zajęciach prezentujących odprawę pasażerów lotniska oraz poznała kilka ciekawych rzeczy jak np. co można, a czego nie można zabrać na pokład samolotu.

Dzień obfitował w wiele wrażeń, które na pewno pozostaną na długo w pamięci :)=

Zapraszamy do galerii na naszym FB