LIST OD FUNDACJI ANKIZY GASY- DZIECI MADAGASKARU

„Dzień dobry,

Drodzy Państwo,

 

Choć nowy rok szkolny rozpoczął się na Madagaskarze już z początkiem września – my wciąż wysyłamy do Państwa informacje o wynikach w szkole naszych Podopiecznych. Początek nowego roku szkolnego to zawsze dla nas bardzo intensywny czas ze względu na konieczność zakupu i rozdysponowania wyprawek szkolnych wszystkim naszym Podopiecznym (a mamy już już ponad 1000), ponowne rozpoczęcie funkcjonowania wszystkich naszych stołówek szkolnych itd.

 

Państwa Podopieczna Fitahiana niestety nie poradziła sobie najlepiej 🙁 Nie zdała bardzo ważnego publicznego egzaminu końcowego CEPE (odpowiednik naszego testu szóstoklasisty), nie mogła więc przejść do kolejnej klasy. Musi powtórzyć rok i spróbowac podejść do egzaminu ponownie za rok. Przed Nią na pewno dużo pracy i powtórek materiału, ale wierzymy, że te dodatkowe miesiące pozwolą Jej nadrobić zaległości, a my postaramy się Jej w tym pomóc. Od września Fitahiana rozpoczęła więc ponownie klasę 7 eme (5 klasę podstawówki.)

 

W załączniku Jej aktualne zdjęcie z rozpoczęcia nowego roku

Wpłatę od Państwa otrzymaliśmy w grudniu, tak więc o kolejną będziemy prosić dopiero w grudniu. Opłata adopcyjna na ten moment nie uległa zmianie i nadal wynosi 230 euro (lub równowartość tej sumy w złotówkach po kursie euro z danego dnia). Numer konta także bez zmian.

 

Pozdrawiamy serdecznie”

https://www.dziecimadagaskaru.pl

Posted in Aktualności, Wpisy.