Wycieczka szkolna

We wtorek 21 września klasy 4 i 5 wybrały się na wycieczkę na Jurę Krakowsko-Częstochowską, gdzie uczestniczyli w różnych blokach aktywności. Na bushcrafcie poznali podstawowy sprzęt survivalowy oraz nauczyli się układania i rozpalania ognisk za pomocą krzesiwa. Dodatkowo samodzielnie przygotowali ciasto i wypiekli podpłomyki. Na łucznictwie uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa panującymi na strzelnicy oraz wzięli udział w treningu celnościowym do tarcz. Ostatni blok zajęciowy to wspinaczka, dzięki któremu każda chętna osoba mogła zobaczyć Górę Zborów ze szczytu wapiennych skałek. Ponadto uczniowie mogli wziąć udział w rozgrywkach skandynawskiej gry Kubb, w której doskonalili zręczność i celność.

Pełna galeria na FB