Uroczystość zakończenia roku szkolnego

W piątek, 22 czerwca dla wszystkich uczniów nastąpił koniec roku szkolnego 2017/2018. Po raz ostatni usłyszeliśmy dźwięk dzwonka i na dwa długie miesiące opuszczamy szkolne ławki.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy Mszą Świętą a następnie udaliśmy się do szkoły na występy artystyczne. Nie zabrakło także nagród dla najlepszych uczniów.

Ten rok był bardzo intensywny i pracowity. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za ciężką i codzienną pracę, która sprawiła, że rok szkolny zakończyliśmy sukcesem. A wszystkim rozpoczynającym tegoroczne wakacje życzymy udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech nadchodzące wakacje zostawią po sobie wiele wspaniałych wspomnień oraz pozwolą na zgromadzenie nowych sił i zapału do pracy w następnym roku szkolnym.