Uroczyste poświęcenie sztandaru szkoły

W dniu 16 maja br., w święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, ks. biskup Adam Wodarczyk dokonał poświęcenia sztandaru naszej szkoły. Obecni byli: o. Jakub Kołacz SI, prowincjał, p. Grzegorz Brzoska, za-ca prezydenta miasta Mysłowice, p. Aleksandra Żołna, naczelnik Wydziału Edukacji UM Mysłowice, p. Grzegorz Wnuk, z-ca dyrektora delegatury sosnowieckiej Śląskiego Kuratorium Oświaty, liczni zaproszeni goście, a także rodzice i opiekunowie naszych uczniów oraz, rzecz jasna, sami uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Po mszy św. w kościele NSPJ w Mysłowicach udaliśmy się do budynku szkoły, gdzie miała miejsce część oficjalna, a później artystyczna. Całość uwieńczyło spotkanie przy małym poczęstunku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zaangażowali się w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.

Posted in Wpisy, Wydarzenia.